Ведуча програми «3 Х 4»

Дикторка, радіоведуча, членкиня Спілки журналістів та співзасновниця Спілки дикторів, медіа-тренерка, сценаристка.

Починала свою кар’єру на радіо з музичних радіостанцій. Як радіодіджей працювала під псевдонімом Наталія Валевська, а коли перейшла в «важковаговики» – на news talk формат – взяла собі псевдонім Марта Мольфар (через плутанину зі співачкою Наталією Валевською).

У Марти за плечима 20 років роботи в ЗМІ. Вона входить в трійку найпопулярніших голосів реклами, озвучує кіно, мультфільми, аудіокниги. Студія Disney відзначила її голос, як «найдобріший» український голос після дубляжу ролі Глінді (коханої Оза в блокбастері «Оз: Великий і Жахливий»).

Крім професійного володіння голосом, у Марти величезний досвід в комунікаціях – сотні інтерв’ю з селебретіс, експертами в різних галузях, 15 років спілкування зі слухачами в прямих ефірах («Українське радіо», «Радио Вести», «Наше радіо», «Радіо великого міста», Radio Zet, «Киевские ведомости»).

Має 10 років досвіду на посаді керівника радіостанції (від київського локального радіо Nostalgie до найбільшої на той час FM-радіостанції в Україні «Ретро FM»).

Крім того, Марта – авторка низки публікацій в пресі та кіносценаристка (має в доробку 5 реалізованих кінопроектів).

Починала роботу з викладацької діяльності в Київському ліцеї № 38 ім. Молчанова, де викладала авторські курси «Поетика» та «Світова література» за власними авторськими учбовими програмами, затвердженими Міністерством освіти.

Серед хобі Марти найцікавіше – філокартія (колекціонування та вивчення антикварних поштових карток). Саме цьому присвячена її сторінка у Facebook «Антикварные мимими».