Київ FM - #СлухайКиїв«Радіо Київ – 98 FM» – інформаційно-музична радіостанція, єдиний міський радіомовник столиці, який всесторонньо висвітлює життя міста для киян та гостей.

Радіостанція розпочала мовлення 29 березня 2004 року. Засновник – Київська міська рада.

Наші слогани: #СлухайКиїв, #CучаснаМузика та #АктуальніНовини.

Ми — радіо сучасних хітів: кращі західні виконавці в поєднанні з актуальною україномовною музикою.

Найголовніша відмінність інформаційного наповнення — це наші кореспонденти, які готують ексклюзивні матеріали, здійснюють прямі включення безпосередньо з місця подій у рідному місті. «Ми знаємо, що відбувається у місті!» — слоган нашої інформаційної служби.

Наш ефір наповнює ряд програм київської тематики: ми єдині, хто повністю присвячує свій ефір київському життю. Ви почуєте пізнавальну інформацію про сучасне життя Києва, а також цікаві факти про історію європейської столиці.

Наші гості: представники київської влади, політики, економісти, митці, спортсмени, зірки шоу-бізнесу, представники громадських організацій та всі, від кого залежить життя Києва.

Наша музика зранку примушує прокидатися, вдень — працювати, а вночі — танцювати.

Нас можна слухати цілодобово на частоті 98FM в Києві та онлайн на нашому сайті, а також сервісі TuneIn. Подкасти наших програм доступні на Soundcloud. Крім цього, записи програм радіостанції можна переглянути на нашому YouTube-каналі. Свіжі новини ефіру читайте на наших офіційних сторінках в Facebook та Instagram.

 

Наші контакти:

Viber (для повідомлень): (098) 009-98-98

Телефон прямого ефіру: (044) 330 00 98

 

Розміщення реклами та спонсорства:

Аліна Гутєвич

[email protected]

тел: (067) 103-24-24

 

Наша адреса:

ел.пошта: [email protected]