За декілька днів до Нового року ведучі радіо «Київ» згадали 2022-й і розповіли, кому й за що вони вдячні цього року.

2022-й точно не можна назвати простим. Це рік, у якому було багато болю, страху й відчаю, рік, у якому було багато війни. Ми багато розлучалися з найріднішими й багато втрачали: домівки, людей, спокій… Але водночас у році, що минає, з кожним із нас трапилося й бодай щось хороше, щось таке, що хочеться запам’ятати й забрати з собою в переможний (ми щиро в це віримо) 2023-й рік.

Олена Вострова:
«Я вдячна нашим ЗСУ за неймовірну мужність, хоробрість і силу, з якою вони перемагають ворога на полі бою. Я вдячна всім нам – українському народу – за нашу стійкість, незламність і лють, з якою ми чинимо опір ворогу кожним подихом.
Я вдячна всім моїм друзям, які проявили найкращі якості в підтримці одне одного. Я вдячна моїй родині, яка є для мене джерелом сили й любові.
І я вдячна СтратКому за довіру і співпрацю в реалізації проекту ІПСО, мета якого – інформувати українців про підступні плани ворога та мобілізовувати задля нашої перемоги. Знаю, ми переможемо!»

Євгенія Бритик:
«Перше, що позитивного спало на думку – звільнення моїх бабусь і дідусів з-під окупації на Харківщині. Мати змогу їм подзвонити або побачити – це справжнє щастя, після довгих місяців «абонент – поза зоною досяжності» у слухавці.
Також у період зимових свят я підіймаю собі настрій читанням чарівної серії книг про Гаррі Поттера. Так, я раніше не читала ці твори ДжоанРоулінґ, але зараз цей подарунок від батьків щодень підіймає мені настрій. Навіть за відсутності електроенергії. Під ліхтариком».

Богдан Буткевич:
«По-перше, вдячний цьому року за розуміння того, що таке жити одним днем і насолоджуватися моментом.
По-друге, це – родина та музика. Точніше, концерти для воїнів. Ну, й, звичайно, радість від своїх волонтерських проектів».


Надія Васіна:
«Вдячна цьому року за те, що, попри всі складнощі, ми всі разом почали реально будувати нову країну, в якій нам усім буде комфортной спокійно жити. Це щастя: мати можливість будувати своє життя!
Кожен раз, коли я купляю хлопцям автомобілі чи сама їду на фронт, я відчуваю щастя від того, що біля мене – надійні добрі люди, які піклуються про мене, і про яких піклуюсь я».

Фото: Євген Міглазов
Візаж: Анастасія Шкіра, Лариса Олексенко, Тетяна Збродська