Колишній головний редактор «Радіо НВ» Валерій Калниш повернувся до розмовного радіоформату.

Тепер по вівторках з 20:00 до 21:00 виходитиме його нова програма «Не можу не запитати» на «Радіо Київ – 98 FМ».

Як зізнався сам Калниш, сьогодні на українському радіо практично не залишилося серйозного розмовного радіоформату. Хоча на думку ведучого, попит на такий жанр у слухача, як і раніше, є. Сам же він дуже любить радіо, оскільки воно, на відміну від телебачення, здатне створювати ефект більш інтимної, довірливої ​​розмови.

У нову програму ведучий збирається запрошувати відомих і цікавих людей, імена яких сьогодні у всіх на слуху, – політиків, письменників, лідерів думок. І ставити їм питання, відповіді на які насправді хочуть знати все, але з тих чи інших причин не питають. Найголовніше завдання, яке Калниш ставить перед собою в цій програмі, – найбільш широко розкрити співрозмовника.

«Наприклад, я хотів би запросити на розмову Володимира Гройсмана у зв’язку із звинуваченням його в отриманні хабара від Микитася. Тому що, чесно кажучи, виразних коментарів з цього приводу я до сих пір не почув. Поговорив би з Забужко про те, що відбувається сьогодні з нашим інтелектуальним розвитком, про нового міністра освіти і чому вона не пише нові книжки, а перевидає старі під новими обкладинками. У лідерів Save FOP хотів би дізнатися, чи не використовує їх якась політична сила в своїх цілях», – ділиться планами Валерій Калниш.

Нагадаємо, сьогодні Валерій Калниш є також ведучим на телеканалі «Прямий».