Радіостанції Rock'n'Kyiv та «Київ.Шлягер» призначені для поціновувачів українського року та естрадної музики.

«Радіо Київ – 98FM» продовжує популяризувати україномовну музику та запускає на сайті дві нові тематичні онлайн-радіостанції – Rock’n’Kyiv та «Київ.Шлягер». Нові онлайн-станції розпочали мовлення 1 жовтня. На радіо-«хвилях» лунає винятково україномовна рок-музика та естрада.

Радіостанції мають окремий потік в плеєрі, який розміщено в «шапці» сайту з правої сторони. В «стаціонарній» версії сайту потоки можна слухати безперервно при переході на інші сторінки сайту. У мобільній версії сайту плеєр працює навіть при закритих вкладках.

«Rock’n’Kyiv – це канал, на якому ви можете почути найкраще та найцікавіше з україномовного року. Це нові пісні та класика українського року. В музичні проекти на «Радіо Київ – 98FM до нас приходять музиканти, чиї пісні ми не можемо поставити в ротацію саме на «Радіо Київ – 98FM». Тому ми зробили для них окремий канал», – розповідає музичний редактор «Радіо Київ – 98FM» Дмитро Стойловський.

«”Київ.Шлягер” – це канал для тих, кому подобається українська естрада. Ми зібрали найкращих виконавців: від сучасних хітів української естради до золотої колекції української музики. Це музика, яка сподобається більш дорослій аудиторії», – додає Дмитро Стойловський.

Наразі потік двох радіостанцій сформований з плейлисту треків, які йдуть нон-стопом без перерви на рекламу та DJ-ські розмови. Надалі «Радіо Київ – 98FM» вбачає в планах запуск окремих програм виключно для Rock’n’Kyiv та «Київ.Шлягер», акцентує очільниця «Радіо Київ – 98FM» Наталія Лященко.

«Ми запустили два онлайн-канали – це Rock’n’Kyiv та «Київ.Шлягер», оскільки намагаємося показувати та говорити про різноманіття української музики. Ми хочемо дати більше можливостей різним стилям української музики. Адже україномовна музика настільки багатогранна, що гідна якомога більшої кількості майданчиків. Ефірній FМ-формат вимагає суворих правил ротації музичного матеріалу. Завдяки діджіталу українська музика може задовольнити смаки широкого кола слухачів. На діджитал-площадках її можна слухати навіть якщо ви не поруч з радіоприймачем, – говорить Наталія Лященко. – Поки що на наших онлайн-станціях лунає лише музика. Але згодом ми запустимо також авторські програми».

Нагадаємо, у травні 2019-го «Радіо Київ – 98FM» відмовилось від російськомовної музики й стало площадкою для молодих українських музикантів.