В ефірі ведуча Марія Беркут розмовляє з гостями - зірками, телеведучими, а також експертами на відверті теми.

Програма «Київ. Відверто» – це спільна програма «Радіо Київ – 98FM» та телеканалу «Київ».

Перший випуск програми присвячений  сексуальному вихованню дітей. Про це ведуча спілкувалась зі своєю колегою Лілією Гулей. Проєкт виходитиме щосуботи о 23:00 в радіо- і телеефірі.

«Це інформаційно-просвітницьке ток-шоу, в якому говорять відверто, без непристойностей, з точки зору психології, медицини тощо про секс і його місце в сучасному житті. Цим проектом, з одного боку, ми хочемо закрити якісь проблеми в сексуальній освіті дорослої аудиторії, а з іншого – залучити до відвертої розмови молодь, навіть підлітків. Тут немає заборонених тем. Ми говоримо про взаємини чоловіка і жінки, чоловіка і чоловіка, жінки і жінки. Тобто про все, що не заборонено кримінальним кодексом», – каже керівник «Радіо Київ – 98FM» Наталія Лященко.

Марія Беркут, яка є автором проєкту, займалася безконтактної боротьбою, боксом, стрибками з парашутом, екстремальним водінням. Шість разів ставала переможницею боксерського проекту для медійних особистостей «Битви». Пройшла курси акторської майстерності, телеведучої, діджеїнгу, уроки вокалу і це далеко не весь перелік її інтересів. А ще працювала фотографом світських заходів, концертів і нічного клубного життя. Пізніше проводила кастинги акторів для телеканалу «1+1».