«Тут і зараз» повернулася в ефір з електронною музикою.

На «Радіо Київ – 98 FM» стартував музично-інформаційний проект «Тут і зараз: Electro», присвячений українській електронній музиці. Гостями ефірів стануть як відомі в країні музиканти, так і початківці. У першому випуску взяв участь гурт Junket.

Програма виходитиме по суботах о 20:00 в прямому ефірі на радіо і завдяки зйомці телеканалу «Київ» в форматі radiovision – на YouTube-каналі і в Facebook.

«Електронна музика раніше випадала з поля зору програми, хоча в Україні вона досить різноманітна і цікава. Зараз ми виходимо з студії «Київ FМ». Я вважаю, що це дуже важливий проект, який виконує культурологічну місію. Не просто програма з хі-хі-ха-ха, а по суті – задокументований зліпок певного сектора культурного (музичного) поля України. Сподіваюся, кожна з наших програм даватиме досить повний обсяг інформації про наших гостях-музикантів», – розповів ведучий програми і музичний редактор «Радіо Київ – 98 FM» Дмитро Стойловський.

Спочатку проект «Тут і зараз» з’явився на «Громадському радіо». Автором ідеї став звукорежисер Андрій Іздрик. Творці програми поставили собі за мету транслювання в прямому ефірі живих концертів з ідеальною студійною якістю. У 2019 програма отримала підтримку УКФ, завдяки чому стала виходити зі студії звукозапису Istok.

Тоді ж проект став виходити, окрім «Громадського» і на «Радіо Київ – 98 FM» в прямому ефірі, а також на телеканалі «Київ» у запису. Всього вийшло понад 70 випусків.

У 2020-му програма виходила всього три рази й через жорсткі карантинні заходи була поставлена на паузу.

«Такі програми мають досить високу собівартість, тому без партнерів не обійтися, – коментує Іздрик, – і я дуже щасливий, що керівництво телеканалу «Київ» поділяє нашу любов до трансляції живих виступів». Так само ві відзначає, що крім Electro в майбутньому можливі і інші жанрові сайд-проекти: «Я не планую обмежуватися тільки розважальною музикою, мені б дуже хотілося робити подібний проєкт з серйозним джазом або навіть з класикою».

Найголовнішу особливість, якою «ТіЗ» відрізнялася від інших аналогічних програм в Україні, – відмінна якість звуку – вдалося зберегти і тут.

«У минулому році на телеканалі «Київ» проходила масштабна модернізація, зокрема було закуплено нове обладнання для радіо. І ми маємо можливість транслювати в прямому ефірі живі концерти. І навіть робити це на замовлення міста, скажімо на День Києва чи День незалежності», – розповіла керівник «Радіо Київ – 98 FM» Наталія Лященко.

В оновленій програмі у Дмитра Стойловського з’явилася  співведуча – Катерина Селецька, яка за сумісництвом журналістка програми новин телеканалу «Київ».