2 березня на «Радіо Київ – 98 FM» відбудеться прем’єра нового ранкового шоу KYIV MORNING SHOW ведучим якого став Ігор Сємьонич.

Програма виходитиме щодня з 7:00 до 11:00 у прямому ефірі.

Ігор Сємьонич запрошуватиме в студію музикантів, продюсерів, артистів тощо. А про найсвіжіші новини столиці та її культурне життя розповідатиме ведуча Катерина Терещенко.

Головна родзинка програми – діджеї, які приїжджатимуть зі своїми вініловими платівками і на початку робочого дня будуть розважати людей своєю музикою.

Також на слухачів чекають веселі розіграші та ігри, зокрема – квест від KYIV MORNING SHOW з подарунками від партнерів радіо.

«Ми збираємось вибирати різні точки Києва, де наш журналіст чекатиме з подарунком. А я буду ставити питання, щоб слухачі змогли догадатися, де ж він знаходиться», – пояснює правила гри Ігор Сємьонич.

Ігор Сємьонич на «Радіо Київ – 98 FM» працює з грудня 2019-го як ведучий лінійного ефіру. Дану роботу він поєднує з роботою на телеканалі «Київ», де розповідає прогноз погоди. До цього працював на радіостанціях DJFM та Power FM, а також ведучим в нічних клубах столиці.

Фото: «Радіо Київ – 98 FM»