В програмі чотири ведучі обговорюють три актуальні теми тижня.

Радіошоу «3 х 4» – це спільний проект «Радіо Київ – 98 FМ» та телеканалу «Київ», який можна послухати як в ефірі радіо, так і подивитися на телеканалі.

У програмі «3 х 4» чотири постійні ведучі, які самі себе в проекті називають «козирними дамами», обговорюють три актуальні теми. Їх погляди можуть збігатися або ж бути абсолютно протилежними.

За основу взято американський формат The View телеканалу АВС, однією з ведучих якого, наприклад, є голлівудська зірка Вупі Голдберг.

Програму «3 х 4» ведуть «козирні дами»: Світлана Василенко, Марта Мольфар, Ірина Главацька і Габріелла Массанга. Василенко  крім того веде на радіо «Радіо Київ – 98 FМ» програми «Людина на мільйон» і «КиївІнтерактив», а Массанга – «Афіша.онлайн» і «Афіша.Київ». Ірина Главацька є шеф-редактором редакції новин телеканалу «Київ» і викладає в медіа-школі, яка відкрилася два роки тому на каналі. А Марта Мольфар – радіоведуча, диктор і авторка програм, часто озвучує рекламні ролики, а також займається дублюванням в кінофільмах.

Київ FM - #СлухайКиїв
Світлана Василенко, Габріелла Массанга, Марта Мольфар та Ірина Главацька

Крім того, вони встигають поговорити і на особисті теми, які можуть бути цікаві аудиторії. У першому випуску, наприклад, ведучі говорили про вступ в дію і швидку відміну закону про водіння в нетверезому вигляді, про те, як в Одесі перестали дотримуватися карантинних заходів безпеки і про оголошений День без поліетилену та як він минув.

«3 х 4» буде виходити в ефірі радіо «Радіо Київ – 98 FМ» по п’ятницях о 20:00, на телеканалі «Київ» — в запису по понеділках о 18:00. Вперше програма вийшла в ефір у п’ятницю, 3 липня.