Радіостанція дає підказки молодим українським виконавцям, як потрапити в ефір радіостанції.

«Радіо Київ – 98 FM» регулярно отримує сотні е-мейлів із проханнями «прокрутити пісню по радіо». І кожного дня 99 із 100 таких листів радіостанція залишає без уваги.

Ведуча «Радіо Київ – 98 FM» Іра Ганах в спеціальному відео на сторінці радіостанції у Facebook дає поради, як молодим музикантам потрапити в ротацію.

  1. Перш за все, Ірина радить послухати хвилю та зрозуміти музичний формат радіостанції: немає сенсу відправляти рок-балади на радіо, де звучать попсові хіти, чи фанкові треки на радіо, де звучить шансон.
  2. Заздалегідь написати прес-реліз про свій трек (чи альбом, подію, кліп) і додати кілька слів про себе. Зробити з цього один слайд у PDF-форматі та додати до листа.
  3. Додати туди ж композицію, або навіть декілька.
  4. Залишити свої координати у тілі листа та у PDF-слайді.

Якщо виконані всі попередні пункти, то свій лист щастя можна висилати на пошту music98fm@gmail.com.

Правила надсилання пісня на радіо від Ірини Ганах

Чому вашу пісню не беруть на радіо??Ви молодий український музикант, але радіостанції не поспішають відкривати вам двері для ротації? Зачекайте, можливо, ви неправильно до них стукаєте. Ведуча Київ FM Ірина Ганах чітко розкрила правила підкорення радіостанцій для молодих гуртів, співаків та співачок.Усього півтори хвилини допоможуть вам отримати свій зірковий час на радіо⤵️

Опубліковано Київ FM Середа, 19 серпня 2020 р.

«Ось вам наше слово! Ми отримаємо і послухаємо. І у разі, якщо пісня форматна, якісна з технічної точки зору та має певні унікальні звукові хуки, які хапають за вуха і за серце – вітаємо! Ви потрапите в наші ефіри», — резюмує Іра Ганах.

Нагадаємо, у травні 2019-го «Радіо Київ – 98 FM» змінило музичний формат мовлення – повністю відмовилось від російськомовної музики. Молоді, нерозкручені виконавці стали особливістю радіостанції.