У KYIV MORNING SHOW тепер троє ведучих.

За рік в ефірі на «Радіо Київ – 98 FM» слухачі звикли і полюбили чудовий дует ведучих програми KYIV MORNING SHOW – Ігоря Сємьонича і Каті Краснікової. Тепер до злагодженої команди ранкового шоу приєднався ще один ведучий – Дмитро Бєлобров.

Якщо Ігор забезпечував киянам веселий настрій з ранку, а Катя налаштовувала на позитив робочого дня, то Дмитро відповідає за інформаційне наповнення, оскільки є професійним журналістом.

Таким чином програма KYIV MORNING SHOW стала ще більш інформаційно насиченою. Тепер слухачі можуть не тільки послухати музику, посміхнутися жартам ведучих, але дізнатися останні новини, гарячі теми, що хвилюють місто і країну.

«Ігор і Катя – кращі ведучі інформаційно-розважального шоу за манерою ведення програми і новизні. Але ми вирішили в цьому проекті посилити інформаційну складову, тому запросили професійного журналіста, який спеціалізувався на політичних, гуманітарних і соціальних темах. Таким чином ми, як комунальний мовник, виконуємо свою головну функцію – інформування киян про все, що відбувається в місті. Але у той же час налаштовуємо на бадьорий ранок», – розповіла керівник «Радіо Київ – 98 FM» Наталія Лященко.

Дмитро Бєлобров має великий журналістський досвід. Працював на «Громадському радіо», «Українському радіо», «24 канал» тощо. В роботі на радіо «Київ FM» його привабило те, що оскільки це комунальне ЗМІ, тут журналістам і ведучим не доводиться відпрацьовувати чиєсь «політичне замовлення».