Радіо- і телеведучий Ігор Сємонич відзначив свій день народження новим ранковим шоу KYIV MORNING SHOW, яке тепер буде виходити по буднях з 7 до 11 ранку на «Радіо Київ – 98 FM».

Привітати Ігоря відразу з двома прекрасними подіями прийшли Микита Ломакін і Андрій Кравчук. Останній приніс з собою в студію святковий торт. Втім, кондитерський виріб винуватець торжества не зміг спробувати. Оскільки було вирішено все подарунки розігрувати в прямому ефірі між радіослухачами. І в результаті торт відправився псувати фігуру одній щасливій киянці. Ще радіоведучого привітали Тарас Тополя, Yuko Майстерні Івана Дорна та інші.

Тепер кожної ранок в гості на KYIV MORNING SHOW будуть приїжджати до Ігоря Семеновича музиканти, саунд-продюсери, артисти. А найсвіжіші новини столиці та про її культурному житті розповість ведуча Катерина Терещенко. Головна родзинка програми – діджеї, які будуть приїжджати зі своїми вініловими платівками та розважати на початку робочого людей своєю музикою. «Ми хочемо, щоб це стало своєрідною ранкової аеробікою для слухачів. Щоб люди з хорошим настроєм бадьоро йшли на роботу», – розповідає Ігор Сємонич. І нагадаємо, що «Радіо Київ 98 FM» повністю відмовилося від використання російської музики!

Також слухачів чекають веселі розіграші, ігри, а головне – квест з крутими подарунками від партнерів радіо. «Ми збираємося вибирати різні точки Києва, де наш журналіст буде чекати з подарунком. А я буду задавати питання, щоб слухачі змогли здогадатися, де ж він знаходиться», – розповідає правила гри ведучий.

Джерело: Telegid