Саме 13 лютого 1946 року в ефір вперше вийшло «Радіо ООН».

Про це повідомляє програма «Київ. Newsroom» на телеканалі «Київ».

13 лютого відзначають Всесвітній День радіо, який запровадила міжнародна організація ЮНЕСКО. З цієї нагоди наші журналісти вирішили показати глядачам, як за лаштунками виглядає радіостанція Київ FМ.

Веселі ранки на хвилі 98 FM забезпечує запальна трійця ведучих – Ігор Бень, Катерина Краснікова, Дмитро Бєлобров – та їхні зіркові гості. І щоб ми збиралися на роботу під улюблені треки і цікаві розмови, вони буквально йдуть на героїзм – прокидаються о 4:30 ранку.

Настрою слухачам часом додають і курйози, які трапляються у прямому ефірі. Це коли ведучі забувають виключати фейдер і продовжують говорити на власні теми.

“Радіоведучий – це така професія, коли ти винятково голосом повинен передати свій настрій та додати позитивних емоцій слухачам”, – говорить Дмитро Бєлобров.

Музичне наповнення Київ FМ формується дуже уважно і прискіпливоє. Це одна з небагатьох радіостанцій, яка надає безкоштовну ротацію навіть маловідомим виконавцям.

“Цю музику підбираю я. Наш плейлист складається з кращих західних хітів та кращої сучасної української музики. Найцікавіше та найхітовіше з того, що у нас зараз є”, – говорить Дмитро Стойловський, музичний редактор.

Інформаційна складова – оперативна та актуальна інформація про життя столиці – новини та прямі включення з місця подій. А все тому, що радіостанція працює для громади Києва.

Окрім численних програм і підкастів, які, до слова, можна послухати не лише наживо, а й на сайті Kyiv Media, радіостанція створює масштабний проект живих концертів «Тут і зараз».

Новий сезон став справжнім подарунком для прихильників електронної музики. Шоу можна слухати щосуботи о 20:00, а згодом – і побачити в ефірі телеканалу «Київ».

Тож тепер, вмикаючи радіо Київ FМ, ви знатимете трішки більше про його творців.

Фото: Київ ФМ