По понеділках о 21:00 слухайте нову програму на«Радіо Київ – 98 FМ»- «Інстинкт щастя» з ведучими Богданом Буткевичем та Оленою Востровою.

У програмі – пошук рецептів щасливих стосунків в усіх сенсах– між партнерами, батьками й дітьми, на роботі тощо, а також змістовні розмови з цікавими гостями.

Як розповів Богдан Буткевич, вони з колегою давно вели перемовини із «Радіо Київ – 98 FМ».

«Як показує практика, наприклад, США та Великобританії, майбутнє – саме за комунальними медіа. Тому що вони розповідають людям про те, що їх цікавить безпосередньо там, де вони проживають. І не дивлячись на кризу на ЗМІ, комунальні медіа продовжують розвиватися», – відмітив Богдан Буткевич.

Автори дещо змінили формат проекту, порівняно зі своїм попереднім, що виходив на іншій радіостанції. Тепер це прямоефірні випуски в стилі Latenightshow, але з користю для слухачів.

«Розмова стане більш легкою, адже тут нас ніхто не обмежує ні в лексиці, ні в темах, ні в гостях», – розповів Богдан Буткевич.

Перша програма на «Радіо Київ – 98 FМ» вийшла 30-хвилинною. А першим гостем став відомий український художник, письменник,поет, музикант, культурний діяч Іван Семесюк, з якими ведучі говорили на тему «Хто такий справжній чоловік в сучасному світі».

Можливо, в майбутньому програма «Інстинкт щастя» стане 60-хвилинною, оскільки, як показав вже перший випуск,  її контент дуже сподобався слухачам.