В ефірі радіостанції протягом дня прозвучить 13 нових треків українських реп-виконавців.

3-го серпня «Радіо Київ – 98FM» вирішило «пом’янути» український реп. Радіостанція долучилась до акції українських хіп-хоп- та реп-виконавців #RapInPeaceUA − «Поминки українського репу».

3-го серпня впродовж дня понад 30 українських реперів і реперок випустять нові треки та кліпи. В ефірі «Радіо Київ – 98FM» прозвучать прем’єри 13 треків.

«Ми вирішили підтримати акцію #RapInPeaceUA. Тому сьогодні у нас в ефірі «хіп-хап день»! Раз на годину виходитиме по одному треку від кращих українських виконавців репу та хіп-хопу. Сьогодні зранку нашими першими гостями прямого ефіру стали Kalush та OTOY, плануються включення з іншими артистами з різних куточків України. Кращі треки можна буде почути також у програмах «Місячні ТрАНбони» (середа о 21:00) та KyivMistah (четвер о 21:00)», – говорить Нед, ведучий програми KyivMistah.

Акція #RapInPeaceUA – «Поминки українського репу» стартувала 3-го серпня, на 40-й день після виходу статті про відсутність українського репу. 23 червня вийшла стаття Саші Варениці (директор PR-агентства «Багато Води»), в якій озвучувалася думка про те, що український реп – безперспективний жанр. Це породило суперечки в соцмережах – репери почали відстоювати рідний їм жанр. Так, народилася ідея колективно «пом’янути» жанр на 40-й день після виходу статті. Був створений закритий груповий телеграм-чат, туди додали багатьох артистів. До акції приєднався Іван Клименко (менеджер Alyona Alyona і Kalush), який взяв на себе ряд організаційних питань, а кількість учасників «поминок» зросла до 50 осіб.

Фото: #RapInPeaceUA